Stark Arms SA 320 GBB Pistol Airsoft ( by VFC ) ( V P320 System / Silver Slide Black Grip ) ( Two Tone )
Precio regular
HK$976.00
No se pudo cargar la disponibilidad para recoger
The inventory of the online shop may vary from that of the local retail shop. We apologize for the inconvenience.
網上商店與門市的庫存可能不同,購買前歡迎查詢,敬請見諒。
Extensive Enjoyment
Friendly Support
Global Shipping
Features of VFC SA320 GBB Pistol Series
- System: VFC / SIG AIR P320 GBB Pistol System
- Barrel: Standard Fixed Outer Barrel
- Sight Mount: Integrated Slotted Reflex Sight Mount with RMR / DOCTOR / ACRO Footprint Adapter
- Durability: Steel Slide Lock Catch
- Trigger: Competitive Grade Adjustable Trigger Travel Design
- Magazine Release: Double-Sided Changeable Magazine Release
- Grip: Tactical-Style Grip Frame
- Accessory Rail: Picatinny Rail for Weapon Lights or Laser Devices
- Hop-Up: “GuideHOP” Quick Adjusting Design
- Modularization: Realistic Modularization Hammer Group
- Components: Steel Hammer and Knocker Control Unit Parts
- Controls: Ambidextrous Controls
- Material: Aluminum Alloy, Alloy, Metal, Nylon, Rubber
- Length: 200mm
- Inner Barrel: 85mm
Package Included:
- GBB Pistol Airsoft
- 21 Rounds Gas Magazine
- User Manuals
| SKU | SA3-SA320-SB01 |
|---|---|
| Manufacturer / Brand | Stark Arms |
| Color | 2 Tone Black |
| Airsoft Category | Pistol Gas Blow Back ( GBBP ) |
| Hop-up | Adjustable |
| Blow Back | Yes |
| Bullet Type | 6mm BB |
| Shooting Mode | Safety, Semi-Auto |
| Power (Muzzle Velocity) | 90m/s (300fps) @ 0.2g BB |
| Power Source | Top Gas / Green Gas (HFC22) |
| Magazine Capacity | 21 Rounds |
| Length | 200mm |
| Airsoft Note | All GBB / Pistol are tested before ship out. When we test any guns, tiny scratch cannot be avoided. |
- Vendedor Stark Arms
- SKU SA3-SA320-SB01
Disclaimer: Upgrading airsoft guns require necessary skill & technique, manual modification is necessary, consult expertise if needed.
